CELLER Elektrik Enerjisi Toptan Satış İthalat İhracat

 

 

CELLER Elektrik Enerjisi Toptan Satış İthalat ve İhracat A.Ş., %100 Türk sermayeli bir kuruluş olup, Türkiye’nin giderek serbestleşen ve derinleşen enerji pazarında ürün ve hizmetler sunmaktadır. Hizmet verdiği ortaklarının enerji maliyetlerini ve pazar risklerini en aza indirmek amacıyla, elektrik üreticileri ve tüketicilerine enerji yönetimi ve kaynak oluşturma hizmetleri vermektedir.
 
Şirketin potansiyel elektrik müşterileri: pazarda toptan satış firmaları, üretici firmalar, serbest tüketiciler ( ticari ve sanayi ) ve ihracat yoluyla Avrupa piyasalarıdır.
CELLER Elektrik Enerjisi Toptan Satış İthalat ve İhracat A.Ş., elektrik toptan satışında faaliyet göstermek amacı ile 08.11.2012 tarihinde EPDK tarafından ETS / 4108-3/2463 numara ile lisanslandırılmıştır.
 
Güçlü finansal altyapısı, elektrik piyasası mevzuatına ve dinamiklerine hakim uzman kadrosuyla elektrik tüketicilerine en uygun fiyatlı, kaliteli ve kesintisiz elektriği tedarik etmek için bu sektörde çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Sadece bir elektrik tedarikçisi olmaktan daha da öte, ilk adım olan tanışma sürecinden uzun yıllar sürecek bir iş ilişkisinde, tüketicilerine bir çözüm ortaklığı öneren, CELLER Enerji'nin bu beraberlikte verebileceği hizmetlerden bazıları şunlardır;
 
• Elektrik tüketim rakamlarınızı değerlendirerek maliyetlerinizi nasıl azaltabileceğiniz konusunda yardımcı olmak,
• Teknik konularda geniş tecrübesini sizlerle paylaşmak,
• Size en uygun fiyatlı, kaliteli ve sürekli elektriği tedarik etmek,
• Değişen ekonomik koşullara göre en uygun fiyatlı, kaliteli ve sürekli elektriği en uygun şartlarla tedarik etmeye devam etmek
 


 
Copyright 2018 - CELLER - Energy Wholesale Import & Export Inc. Co. Developed by r CO Consult